אודות

הסיפור שלנו

קיבוץ עין המפרץ נוסד בשנת 1930 על חוף בת-גלים בחיפה, בידי קבוצת צעירים מגליציה- פולין שחלמו על הקמת קיבוץ עירוני: שכונת עובדים במפרץ חיפה.

במשך 8 שנים התמודדו המייסדים עם קשיים רבים, עברו לקריית חיים ובשנת 1938 עלו על הקרקע במקומו הנוכחי של הקיבוץ, על גדות נחל הנעמן והביצה שהקיפה אותו.

חלוצי ההתישבות בעמק זבולון היו הקיבוץ ה-25 של “חומה ומגדל".
מפעל י.מ.א. הוקם בשנת 1963 כבית מלאכה קטן, והתפתח מאז לאחת החברות המובילות בישראל בתחום מוצרי אריזה מקרטון גלי לתעשייה וחקלאות, לשוק המקומי ולייצוא.

החזון שלנו

חברת י.מ.א שואפת להיות יצרנית אריזות הקרטון הגלי המובילה והמתקדמת בארץ.

החברה חורטת על דגלה מתן שירות אופטימלי ללקוחותיה והענקת ביטחון תעסוקתי לעובדיה.

הערכים שלנו

שירות אדיב ואישי

הלקוח הוא שותף. הצלחת לקוחותינו היא ההצלחה שלנו. אנו מאמינים בטיפוח קשר אישי וארוך טווח עם הלקוחות על ידי יצירת מערכת יחסים של אמון הדדי.

מקצועיות ואיכות

המקצועיות של עובדינו נובעת מהשקעה רבת שנים ומתמשכת בטיפוח הידע הארגוני והכישורים של העובדים בשאיפה מתמדת לקידום ושיפור.

אחריות חברתית

אנו מאמינים שעם ההצלחה מגיעה גם אחריות. החיבור לקהילה עבור י.מ.א. הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה. אחריות זו באה לידי ביטוי בתרומה לפעילויות חברתיות, פעילות קבועה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים וקשיי תקשורת וכן תרומות קבועות של אריזות לארגוני צדקה וגמילות חסדים.

טכנולוגיה וחדשנות

אנו שואפים להיות מובילי השוק. לשם כך אנו שואפים לשיפור מתמיד בפיתוח המוצרים, בביצועי הארגון ובטכנולוגיה שלנו על מנת לספק ללקוחותינו את המוצרים המתאימים ביותר עבורם.

שמירה על הסביבה

האתר המרכזי של חברת י.מ.א. ממוקם בתוך קיבוץ עין המפרץ. כחלק מקהילת הקיבוץ הדוגלת בשמירה על הסביבה, אנו פועלים לעמידה בתקני איכות הסביבה המחמירים ביותר. כל מוצרינו ניתנים למחזור מלא. כל פסולת הנייר והקרטון שלנו נשלחת למחזור. כל החומרים בהם נעשה שימוש בתהליך הייצור מפונים על ידי חברות המתמתחות במחזור. השפכים התעשייתיים מטוהרים ומוחזרים כמים המשמשים לייצור הדבק. החברה משקיעה רבות במערכות לחיסכון באנרגיה ועושה שימוש בגז טבעי לייצור קיטור.